رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » مسابقه غدیردر قاب تصویر
›› مسابقه غدیردر قاب تصویر
9 آبان 1391 | موضوع: --- | 1613 بازدید | 0 دیدگاه

مسابقه "غدیر در قاب تصویر" در روز عیدسعیدغدیرخم باهدف ترویج جشن های خانوادگی در ایام سرور آل محمد(ص) برگزار میگردد. به گزارش روابط عمومی کانون ، شرکت کنندگان در برنامه قاصدک غدیر سال 1390 این کانون (دانش آموزان مقطع سوم تا ششم ابتدایی) میتوانند از جشن های دوستانه یا خانوادگی خود در روز غدیر سال جاری(13آبان 1391) عکس گرفته و به آدرس پستی کانون ارسال و در مسابقه شرکت نمایند.
آخرین مهلت ارسال عکسها ، 30 آبانماه خواهد بود.

آدرس : تبریز- صندوق پستی : 1615-51385بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: