رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر
20 بهمن 1398
حلقه مفقوده آموزش معارف دینی در جامعه،آموزش این معارف به گروه سنی نوجوان می باشد. این فقدان در خانواده ها با کنارکشیدن والدین از صحنه آموزش و رفع مسئولیت از خود نمودیافته و در فضای آموزشی کشور نیز با عدم به روزرسانی اطلاعات مربیان مربوطه و استفاده از نیروهایی که تایم مطالعاتی آنها کمتر از دانش آموزان است،کاملا آشکارمی باشد.از سوی دیگر مبلیغین مذهبی در سطح محلات از ارتباط با نوجوانان به خاطر تعدد سوالات و یا عدم استعداد در برقرار ارتباط گریزان بوده و سایر مجالس مذهبی موجود نیز راهی غیر از افزایش شعور را درپیش گرفته اند.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » معرفی کتاب » جهانی سازی مهدوی و جهانی سازی غربی
›› جهانی سازی مهدوی و جهانی سازی غربی
12 تیر 1391 | موضوع: معرفی کتاب | 3268 بازدید | 0 دیدگاه

جهانی سازی مهدوی و جهانی سازی غربی

 

محمد حکیمی
سوم ، 87 ، رقعی ، شومیز
136 ص ، قیمت 13000 ریال

 

 

احیای کرامت انسانی ، و همچنین اقدامات امام زمان (ع) پس از ظهور در مقایسه آن با روندهای مشابه در طول تاریخ بشر .

کتاب حاضر شامل دو مقاله پیرامون اقدامات امام زمان (عج) پس از ظهور و مقایسه آن اقدامات با روندهای مشابه در طول تاریخ بشر است . مولف این کتاب در مقاله اول ، بیش از همه به تجربه " جهانی سازی " در تمدن بشری و اقدامات امام زمان (عج) در این زمینه پس از ظهور می پردازد و ویژگی های این دو نوع جهانی سازی را مورد اشاره قرار می دهد . " کرامت انسانی " و احیای آن توسط امام زمان (عج) در دوره پس از ظهور محور بحث مولف در دومین مقاله این کتاب است . مطالعه این کتاب ، روشنگر مباحثی مهم درباره اقدامات اجتماعی و سیاسی امام زمان (عج) در دوره ظهور با استناد به آیات و روایات است .بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: