رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » معرفی کتاب » جهانی سازی مهدوی و جهانی سازی غربی
›› جهانی سازی مهدوی و جهانی سازی غربی
12 تیر 1391 | موضوع: معرفی کتاب | 3227 بازدید | 0 دیدگاه

جهانی سازی مهدوی و جهانی سازی غربی

 

محمد حکیمی
سوم ، 87 ، رقعی ، شومیز
136 ص ، قیمت 13000 ریال

 

 

احیای کرامت انسانی ، و همچنین اقدامات امام زمان (ع) پس از ظهور در مقایسه آن با روندهای مشابه در طول تاریخ بشر .

کتاب حاضر شامل دو مقاله پیرامون اقدامات امام زمان (عج) پس از ظهور و مقایسه آن اقدامات با روندهای مشابه در طول تاریخ بشر است . مولف این کتاب در مقاله اول ، بیش از همه به تجربه " جهانی سازی " در تمدن بشری و اقدامات امام زمان (عج) در این زمینه پس از ظهور می پردازد و ویژگی های این دو نوع جهانی سازی را مورد اشاره قرار می دهد . " کرامت انسانی " و احیای آن توسط امام زمان (عج) در دوره پس از ظهور محور بحث مولف در دومین مقاله این کتاب است . مطالعه این کتاب ، روشنگر مباحثی مهم درباره اقدامات اجتماعی و سیاسی امام زمان (عج) در دوره ظهور با استناد به آیات و روایات است .بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: