رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » معرفی کتاب » جهانی سازی مهدوی و جهانی سازی غربی
›› جهانی سازی مهدوی و جهانی سازی غربی
12 تیر 1391 | موضوع: معرفی کتاب | 3332 بازدید | 0 دیدگاه

جهانی سازی مهدوی و جهانی سازی غربی

 

محمد حکیمی
سوم ، 87 ، رقعی ، شومیز
136 ص ، قیمت 13000 ریال

 

 

احیای کرامت انسانی ، و همچنین اقدامات امام زمان (ع) پس از ظهور در مقایسه آن با روندهای مشابه در طول تاریخ بشر .

کتاب حاضر شامل دو مقاله پیرامون اقدامات امام زمان (عج) پس از ظهور و مقایسه آن اقدامات با روندهای مشابه در طول تاریخ بشر است . مولف این کتاب در مقاله اول ، بیش از همه به تجربه " جهانی سازی " در تمدن بشری و اقدامات امام زمان (عج) در این زمینه پس از ظهور می پردازد و ویژگی های این دو نوع جهانی سازی را مورد اشاره قرار می دهد . " کرامت انسانی " و احیای آن توسط امام زمان (عج) در دوره پس از ظهور محور بحث مولف در دومین مقاله این کتاب است . مطالعه این کتاب ، روشنگر مباحثی مهم درباره اقدامات اجتماعی و سیاسی امام زمان (عج) در دوره ظهور با استناد به آیات و روایات است .بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: