حضرت علی (ع): برترین عبادت یک چیز میباشد و آن پاکدامنی (عفاف) است.» ثبت نام در سایت
›› سخن مدیر اسفند 94
29 اسفند 1394
سال 1394 را در حالی به پایان میرسانیم که نخستین سال فعالیت دوره چهارم هیات مدیره کانون و هفتمین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان، طبق اهداف آغازین سال، سال تعامل با نهادهای مردمی و دولت محترم در امر فرهنگ بود.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » پشتیبانان کانون

ای کسانیکه ایمان آورده اید، از آنچه روزیتان کرده ایم انفاق کنید پیش از آنکه روزی فرا رسد که در آن نه داد و ستدی است و نه دوستی و وساطتی (سوره مبارک بقره آیه 254)

کانون فرهنگی تبلیغی برهان به عنوان یک نهاد مردمی و غیرانتفاعی دست تمامی خیرینی که سرمایه گذاری در عرصه فرهنگ و دین را در این دنیا با سود دهها برابر آخرت هدف قرار داده اند به گرمی می فشارد.

شما می توانید از طرق زیر پیشتیبانان مالی کانون در امور خیر فرهنگی و مذهبی باشید:
1- واریز وجوه نقدی به شماره حساب جاری سیبا 0105916805000 نزد بانک ملی ایران شعبه کوی ولیعصر تبریز به نام کانون فرهنگی مردمی برهان و اعلام پیامکی واریز به شماره 09372960260
2- اهدای هدایای غیرنقدی با هماهنگی با شماره تلفن 09372960260

شایان ذکر است:
الف- در صورت اختصاصی بودن هدیه از طرف اهدا کننده به برنامه ای خاص و یا هدفی از اهداف تعیین شده کانون، آن هدیه فقط در همان مورد صرف خواهد شد.
ب- گزارش مصرف هدایا در طرح های کانون به اطلاع پشتیبانان محترم خواهد رسید.

دعای خیر مدیران کانون شاخه گلی ناقابل است هدیه به تمام خیرینی که تامین غذای روح را همچون غذای جسم واجب دانسته و بر پاکی و دلچسب بودن آن اهمیت وافری قائلند.