رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » پشتیبانان کانون

ای کسانیکه ایمان آورده اید، از آنچه روزیتان کرده ایم انفاق کنید پیش از آنکه روزی فرا رسد که در آن نه داد و ستدی است و نه دوستی و وساطتی (سوره مبارک بقره آیه 254)

کانون فرهنگی تبلیغی برهان به عنوان یک نهاد مردمی و غیرانتفاعی دست تمامی خیرینی که سرمایه گذاری در عرصه فرهنگ و دین را در این دنیا با سود دهها برابر آخرت هدف قرار داده اند به گرمی می فشارد.

شما می توانید از طرق زیر پیشتیبانان مالی کانون در امور خیر فرهنگی و مذهبی باشید:
1- واریز وجوه نقدی به شماره حساب جاری سیبا 0105916805000 نزد بانک ملی ایران شعبه کوی ولیعصر تبریز به نام کانون فرهنگی مردمی برهان و اعلام پیامکی واریز به شماره 09352960260
2- اهدای هدایای غیرنقدی با هماهنگی با شماره تلفن 09352960260

شایان ذکر است:
الف- در صورت اختصاصی بودن هدیه از طرف اهدا کننده به برنامه ای خاص و یا هدفی از اهداف تعیین شده کانون، آن هدیه فقط در همان مورد صرف خواهد شد.
ب- گزارش مصرف هدایا در طرح های کانون به اطلاع پشتیبانان محترم خواهد رسید.

دعای خیر مدیران کانون شاخه گلی ناقابل است هدیه به تمام خیرینی که تامین غذای روح را همچون غذای جسم واجب دانسته و بر پاکی و دلچسب بودن آن اهمیت وافری قائلند.