رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سبک انگاری مصیبت غیبت
1 اردیبهشت 1402
مشکل ما سبک انگاری مصیبت غیبت است. مشکل ما عدم درک درست فاجعه غیبت است. ما همچون اقوام هلاک شده گذشته به ساده انگاری مبتلا شده و سهل می شماریم این دوران را و عادی می دانیم گذر ایام را، غافل از اینکه بایستی دنبال راه نجاتی باشیم از این غرقاب .
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » پشتیبانان کانون

ای کسانیکه ایمان آورده اید، از آنچه روزیتان کرده ایم انفاق کنید پیش از آنکه روزی فرا رسد که در آن نه داد و ستدی است و نه دوستی و وساطتی (سوره مبارک بقره آیه 254)

کانون فرهنگی تبلیغی برهان به عنوان یک نهاد مردمی و غیرانتفاعی دست تمامی خیرینی که سرمایه گذاری در عرصه فرهنگ و دین را در این دنیا با سود دهها برابر آخرت هدف قرار داده اند به گرمی می فشارد.

شما می توانید از طرق زیر پیشتیبانان مالی کانون در امور خیر فرهنگی و مذهبی باشید:
1- واریز وجوه نقدی به شماره حساب جاری سیبا 0105916805000 نزد بانک ملی ایران شعبه کوی ولیعصر تبریز به نام کانون فرهنگی مردمی برهان و اعلام پیامکی واریز به شماره 09352960260
2- اهدای هدایای غیرنقدی با هماهنگی با شماره تلفن 09352960260

شایان ذکر است:
الف- در صورت اختصاصی بودن هدیه از طرف اهدا کننده به برنامه ای خاص و یا هدفی از اهداف تعیین شده کانون، آن هدیه فقط در همان مورد صرف خواهد شد.
ب- گزارش مصرف هدایا در طرح های کانون به اطلاع پشتیبانان محترم خواهد رسید.

دعای خیر مدیران کانون شاخه گلی ناقابل است هدیه به تمام خیرینی که تامین غذای روح را همچون غذای جسم واجب دانسته و بر پاکی و دلچسب بودن آن اهمیت وافری قائلند.