رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » پشتیبانان کانون

ای کسانیکه ایمان آورده اید، از آنچه روزیتان کرده ایم انفاق کنید پیش از آنکه روزی فرا رسد که در آن نه داد و ستدی است و نه دوستی و وساطتی (سوره مبارک بقره آیه 254)

کانون فرهنگی تبلیغی برهان به عنوان یک نهاد مردمی و غیرانتفاعی دست تمامی خیرینی که سرمایه گذاری در عرصه فرهنگ و دین را در این دنیا با سود دهها برابر آخرت هدف قرار داده اند به گرمی می فشارد.

شما می توانید از طرق زیر پیشتیبانان مالی کانون در امور خیر فرهنگی و مذهبی باشید:
1- واریز وجوه نقدی به شماره حساب جاری سیبا 0105916805000 نزد بانک ملی ایران شعبه کوی ولیعصر تبریز به نام کانون فرهنگی مردمی برهان و اعلام پیامکی واریز به شماره 09352960260
2- اهدای هدایای غیرنقدی با هماهنگی با شماره تلفن 09352960260

شایان ذکر است:
الف- در صورت اختصاصی بودن هدیه از طرف اهدا کننده به برنامه ای خاص و یا هدفی از اهداف تعیین شده کانون، آن هدیه فقط در همان مورد صرف خواهد شد.
ب- گزارش مصرف هدایا در طرح های کانون به اطلاع پشتیبانان محترم خواهد رسید.

دعای خیر مدیران کانون شاخه گلی ناقابل است هدیه به تمام خیرینی که تامین غذای روح را همچون غذای جسم واجب دانسته و بر پاکی و دلچسب بودن آن اهمیت وافری قائلند.