رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » برگزاری مسابقه روزنامه دیواری غدیریه توسط کانون برهان
›› برگزاری مسابقه روزنامه دیواری غدیریه توسط کانون برهان
16 آبان 1390 | موضوع: خبرها | 4064 بازدید | 0 دیدگاه

در ایام سرور آل محمد(ص) (10الی25ذی الحجه) و به مناسبت عیدالله الاکبر مسابقه بزرگ روزنامه دیواری غدیریه برگزار خواهد گردید.

 

به گزارش روابط عمومی کانون؛ مسابقه روزنامه دیواری غدیریه بین 5000 دانش آموز دختر و پسر کلانشهر تبریز برگزار خواهد شد. این مسابقه از تاریخ 10 ذی الحجه آغاز و تا پایان ماه مبارک ذی الحجه ادامه خواهد داشت.

 

دانش آموزان مقاطع سوم و چهارم ابتدایی نواحی 1 و 3 تبریز میتوانند با تکمیل نمودن روزنامه دیواری غدیریه و تحویل آن در مهلت مقرر در این مسابقه شرکت نموده و منتظر اعلام نتایج در دهه فجر (دهه اول ماه ربیع الاول) باشند.

 

سایت کانون نیز با مطالب مرتبط در بخشی ویژه همیار دانش آموزان عزیز در تکمیل نمودن روزنامه دیواری خواهد بود.
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: