رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » کانون برهان، کانون برتر سال 90
›› کانون برهان، کانون برتر سال 90
17 بهمن 1390 | موضوع: خبرها | 4131 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی تبلیغی برهان ، طی مراسمی که روز دوشنبه 17بهمن ماه در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی برگزار گردید ، کانون برهان برای سومین سال متوالی به عنوان کانون برتر سال (1390) در سازمان تبلیغات اسلامی استان انتخاب شد.

 

در این مراسم که مدیرکل محترم سازمان و معاونت محترم اموراجتماعی استانداری حضور داشتند ضمن تقدیر از فعالیت های کانون در سال گذشته ، به رسم یادبود لوح تقدیر به رئیس هیات موسس کانون اهدا گردید . همچنین قبل از اهدای لوح ، آقای عبدل زاده به عنوان رئیس هیات موسس کانون برهان ضمن ارائه گزارشی کوتاه از فعالیتهای کانون ، پیشنهاد هایی را در موضوع تعالی جایگاه کانون های فرهنگی تبلیغی در چارت سازمان تبلیغات اسلامی ارائه نمودند.

 

این موفقیت ارزنده را به تمامی اعضای کانون تبریک عرض می نماییم.

 

+ بازتاب خبر در روزنامه سرخاب 20 بهمن 1390

+ متن سخنان رئیس هیات مدیره کانون برهان در مراسم borhan-tabligat90.pdf [105.83 کيلوبايت] ( تعداد دانلود: 204)

 

 

کانون برهان، کانون برتر سال 90