رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » کانون فرهنگی تبلیغی برهان نماینده ستاد کشوری مناسبتها شد
›› کانون فرهنگی تبلیغی برهان نماینده ستاد کشوری مناسبتها شد
13 فروردین 1391 | موضوع: خبرها | 2981 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون برهان ، این کانون طی همایش سراسری خادمین فاطمیه به عنوان نماینده ستاد کشوری مناسبتها در استان آذربایجان شرقی در بخش مراکز آموزشی (شامل مدارس- دانشگاهها- طرح پزشکان) انتخاب شد.

برنامه این همایش که در روزهای 18 و 19 اسفند ماه سال 90 در شهر مقدس قم برگزارشد با حضور خادمین ستاد های فاطمیه سراسر کشور شامل سخنرانی ، ارائه گزارش کمیسون ها ، تشکیل کمیسیونهای تخصصی ، تعیین اهداف راهبردی و حضور در بیوت مراجع بود که نماینده کانون به عنوان مسئول ستاد استانی در بخش مراکز آموزشی (شامل مدارس- دانشگاهها- طرح پزشکان) انتخاب شده و نظرات ارائه شده از طرف کانون در گزارش نهایی کمیسیون به عنوان نظر نهایی برای تمامی حاضرین منعکس گردید.

مسئول روابط عمومی کانون نخستین فعالیت کانون به عنوان مسئول بخش مراکز آموزشی ستاد را در ایام فاطمیه دانسته و برکات معنوی این انتخاب برای کانون را زائد الوصف عنوان نمود.
شایان ذکر است ستاد کشوری مناسبتها در ایام فاطمیه،علویه،صادقیه،نیمه شعبان ، نیمه رمضان و ایام غدیر به صورت سراسری در کشور به فعالیت می پردازد.