رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » کانون فرهنگی تبلیغی برهان نماینده ستاد کشوری مناسبتها شد
›› کانون فرهنگی تبلیغی برهان نماینده ستاد کشوری مناسبتها شد
13 فروردین 1391 | موضوع: خبرها | 3088 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون برهان ، این کانون طی همایش سراسری خادمین فاطمیه به عنوان نماینده ستاد کشوری مناسبتها در استان آذربایجان شرقی در بخش مراکز آموزشی (شامل مدارس- دانشگاهها- طرح پزشکان) انتخاب شد.

برنامه این همایش که در روزهای 18 و 19 اسفند ماه سال 90 در شهر مقدس قم برگزارشد با حضور خادمین ستاد های فاطمیه سراسر کشور شامل سخنرانی ، ارائه گزارش کمیسون ها ، تشکیل کمیسیونهای تخصصی ، تعیین اهداف راهبردی و حضور در بیوت مراجع بود که نماینده کانون به عنوان مسئول ستاد استانی در بخش مراکز آموزشی (شامل مدارس- دانشگاهها- طرح پزشکان) انتخاب شده و نظرات ارائه شده از طرف کانون در گزارش نهایی کمیسیون به عنوان نظر نهایی برای تمامی حاضرین منعکس گردید.

مسئول روابط عمومی کانون نخستین فعالیت کانون به عنوان مسئول بخش مراکز آموزشی ستاد را در ایام فاطمیه دانسته و برکات معنوی این انتخاب برای کانون را زائد الوصف عنوان نمود.
شایان ذکر است ستاد کشوری مناسبتها در ایام فاطمیه،علویه،صادقیه،نیمه شعبان ، نیمه رمضان و ایام غدیر به صورت سراسری در کشور به فعالیت می پردازد.