رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » برنامه های ایام فاطمیه کانون برهان اعلام شد
›› برنامه های ایام فاطمیه کانون برهان اعلام شد
17 فروردین 1391 | موضوع: خبرها | 3541 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی تبلیغی برهان ، این کانون در ایام فاطمیه امسال سه برنامه متنوع فرهنگی برای گروههای مختلف برگزار خواهد نمود.
عبدل زاده مسئول روابط عمومی کانون برهان با اعلام این خبر ، برنامه های فاطمیه کانون را به شرح زیر تشریح نمود:

1. مسابقه کتابخوانی "درسنامه فاطمیه" ویژه 220 مربی قرآنی سازمان آموزش و پرورش شهرستان تبریز
2. مسابقه "سوگواره ام الائمه(س) "ویژه 313 مدرسه راهنمایی و دبیرستانی استان
3. مسابقه "یاس نبی" ویژه 2000 دانشجوی دانشگاه تبریز و دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مسئول روابط عمومی کانون با اشاره به نوبودن شیوه اجرای این برنامه ها ، هدف اصلی این برنامه ها را بزرگداشت مقام حضرت زهرا(س) و دفاع علمی در مقابل شبهه افکنان از فرهنگ فاطمی دانست. عبدل زاده افزود: منتخبین مسابقات فوق ضمن دریافت جوایز به صورت رایگان در دوره های ویژه آموزشی در آینده نزدیک شرکت خواهند داشت.بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: