رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » برنامه های ایام فاطمیه کانون برهان اعلام شد
›› برنامه های ایام فاطمیه کانون برهان اعلام شد
17 فروردین 1391 | موضوع: خبرها | 3437 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی تبلیغی برهان ، این کانون در ایام فاطمیه امسال سه برنامه متنوع فرهنگی برای گروههای مختلف برگزار خواهد نمود.
عبدل زاده مسئول روابط عمومی کانون برهان با اعلام این خبر ، برنامه های فاطمیه کانون را به شرح زیر تشریح نمود:

1. مسابقه کتابخوانی "درسنامه فاطمیه" ویژه 220 مربی قرآنی سازمان آموزش و پرورش شهرستان تبریز
2. مسابقه "سوگواره ام الائمه(س) "ویژه 313 مدرسه راهنمایی و دبیرستانی استان
3. مسابقه "یاس نبی" ویژه 2000 دانشجوی دانشگاه تبریز و دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مسئول روابط عمومی کانون با اشاره به نوبودن شیوه اجرای این برنامه ها ، هدف اصلی این برنامه ها را بزرگداشت مقام حضرت زهرا(س) و دفاع علمی در مقابل شبهه افکنان از فرهنگ فاطمی دانست. عبدل زاده افزود: منتخبین مسابقات فوق ضمن دریافت جوایز به صورت رایگان در دوره های ویژه آموزشی در آینده نزدیک شرکت خواهند داشت.بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: