رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » انتخاب نماینده کانون فرهنگی تبلیغی برهان به عنوان عضو ستاد استانی فاطمیه
›› انتخاب نماینده کانون فرهنگی تبلیغی برهان به عنوان عضو ستاد استانی فاطمیه
5 اسفند 1391 | موضوع: خبرها | 2838 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون برهان، با عنایت به طرح ها و فعالیت شایسته این کانون در زمینه بزرگداشت ایام فاطمیه در سالهای گذشته، طی همایش سراسری خادمین فاطمیه، نماینده این کانون به عنوان مسئول بخش مراکز آموزشی (مدارس- دانشگاهها- طرح پزشکان) در ستاد فاطمیه استان آذربایجان شرقی انتخاب شد.

 

برنامه این همایش که در روزهای 3 و 4 اسفند ماه سال 1391 در شهر مقدس قم برگزارشد با حضور خادمین ستاد های فاطمیه سراسر کشور شامل سخنرانی علما، ارائه گزارش عملکرد کارگروه ها، تشکیل کمیسیونهای تخصصی، اعلام سیاستهای راهبردی و حضور در بیوت مراجع بود که نماینده کانون به عنوان مسئول مراکز آموزشی (مدارس- دانشگاهها- طرح پزشکان) ستاد استانی ضمن ارانه گزارش از فعالیتهای سال گذشته، به عنوان یکی از اعضای فعال کمیسیون آموزش به ارائه پیشنهادهای کاربردی برای ایام فاطمیه 1434 پرداخت که این پیشنهادها در گزارش نهایی کمیسیون نیز به عنوان یکی از مصوبات کمیسیون منعکس گردید.

 

به اعلام روابط عمومی کانون برهان، این کانون نهایت تلاش خود را برای نیل به اهداف والای ستاد فاطمیه در سال جاری معطوف داشته از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: