رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » تولید برنامه تلویزیونی " نوای فاطمی" با همکاری گروه های همخوانی و شبکه سهند
›› تولید برنامه تلویزیونی " نوای فاطمی" با همکاری گروه های همخوانی و شبکه سهند
9 اسفند 1392 | موضوع: خبرها | 2340 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون برهان ، در پی ارائه طرح "نوای فاطمی" به شبکه استانی سهند از طرف این کانون و موافقت سیمای استانی آذربایجان شرقی و همکاری قابل تقدیر گروهای های تواشیح و همخوانی شهرتبریز، تولید برنامه تلویزیونی نوای فاطمی با موضوع حضرت زهرا(س) برای پخش در ایام فاطمیه 1435 که مقارن با ایام عیدباستانی1393 می باشد در شبکه استانی سهند آغاز شد.

 

در طرح نوای فاطمی گروههای همخوانی نور، طارق، بشری و ثارالله با اجراهای متنوع ارادت خویش به اهل بیت (ع) عرضه نموده و حنجره های خویش را به نام حضرت فاطمه(س) به نغمه وامی دارند.