رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » مسابقه نویسنده خلاق ( پیشنهادات تو ..... )
›› مسابقه نویسنده خلاق ( پیشنهادات تو ..... )
16 اسفند 1392 | موضوع: خبرها | 2533 بازدید | 0 دیدگاه

مصادف بودن ایام شهادت زهرا اطهر (سلام الله علیها ) و عید باستانی نوروز در دو سال پیش رو ، مدتی بود که ذهنمان را مشغول کرده بود. از سویی می خواستیم راهکاری ارائه کنیم. و از سویی نمی دانستیم که چگونه می توانیم همراهی مردم را بدست آوریم. به نظرمان رسید بهترین راه ، به چالش کشیدن فکر خود مردم و خواستن پیشنهادات آنان برای این مسئله است. و با توجه به نیاز هزاره سوم که انسانها باید یاد بگیرند که منظور خود را در قالب کوتاه و روشن بیان نمایند. برای ایجاد نسلی متفکر، با مشارکت اجتماعی بالا، با توانایی انتقال افکار نوین و پژوهش گر و ......... مسابقه ای برای نوشتن، که همراه تفکر و ارائه راه حل باشد را طراحی نمودیم. لذا به چالش کشیدن فکر دانش آموزان و متعاقبا اولیاء برای پیدا کردن راه حلی مناسب برای مسائل موجود در جامعه و راه انداختن بحثی در این باره ، آثار ارزشمندی برای خانواده ها می تواند داشته باشد. که امید است با اجرای طرح مسابقه "نویسنده خلاق" بتوانیم راهکارهای 23 هزار دانش آموز مقطع ششم دبستان و خانواده هایشان را جمع آوری و الگو ها مناسب را در کتابی چاپ نموده، سبکی متفاوت از نوشتن را تجربه نمائیم.
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: