حضرت علی (ع): برترین عبادت یک چیز میباشد و آن پاکدامنی (عفاف) است.» ثبت نام در سایت
›› سخن مدیر اسفند 94
29 اسفند 1394
سال 1394 را در حالی به پایان میرسانیم که نخستین سال فعالیت دوره چهارم هیات مدیره کانون و هفتمین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان، طبق اهداف آغازین سال، سال تعامل با نهادهای مردمی و دولت محترم در امر فرهنگ بود.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » برندگان مسابقه نویسنده خلاق (نوروز فاطمی)
›› برندگان مسابقه نویسنده خلاق (نوروز فاطمی)
25 اسفند 1393 | موضوع: خبرها | 1858 بازدید | 0 دیدگاه

مسابقه نویسنده خلاق ( دریافت پیشنهادات تو ... ) که در راستای ارائه راهکار از سوی دانش آموزان پنجم و ششم ابتدایی تبریز و بمناسبت همزمانی شهادت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) و عید باستانی نوروز درسالهای 93 و 94 بود برندگان خود را شناخت.

22 نفر از دانش آموزان برگزیده مدارس تبریز از بین 2300 نوشته دانش آموزی، بعد از داوری دقیق انتخاب و در مراسمی که آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با عنوان اولین جشنواره علمی فرهنگی سه زنگ طللایی انشاء – کتابخوانی – گفتگو در روز چهارشنبه 30 مهر 1393 در تالار معلم تبریز وافع در خیابان ارتش جنوبی از ساعت 10 الی 14 برگزار شد مورد تقدیر قرارگرفته و جوایزی بعنوان یادبود تقدیم شد.

کانون فرهنگی تبلیغی برهان ضمن تشکر از دانش آموزان شرکت کننده و اولیای گرامیشان و تقدیر ویژه از همکاری صمیمانه مدیران مدارس نواحی پنجگانه تبریز – آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و مدیر کل اداره روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز و سازمان تبلیغات اسلامی تبریز که در اجرای این مسابقه همکاری داشتند درتلاش است پیشنهادات کاربردی دانش آموزان بصورت جزوه یا کتابچه ای ، چاپ شده برای استفاده عموم علاقه مندان ارائه نماید.

اسامی دانش آموزان برگزیده مسابقه نویسنده خلاق به همراه مدارس سال گذشته آنها بشرح زیر می باشد.

برندگان مسابقه نویسنده خلاق (نوروز فاطمی)بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: