رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » افتتاح سلسله جلسات معارف اهل بیت (ع)
›› افتتاح سلسله جلسات معارف اهل بیت (ع)
29 شهریور 1394 | موضوع: خبرها | 1855 بازدید | 0 دیدگاه

افتتاح سلسله جلسات معارف اهل بیت (ع)


همزمان با ایام سرور آل محمد (ع) و بزرگ ترین عید الهی، عید سعید غدیر خم، در افتتاحیه سلسله جلسات معارف اهل بیت (ع) میزبان شما قدوم شما خواهیم بود.

زمان: جمعه، 10 مهرماه ساعت 16 الی 18:30
مکان: تبریز- کوی گلکار، مجتمع صدرا، سالن همایش.
موضوع جلسه: ولی باب شهر علم نبی
استاد جلسه: استاد محمد بیابانی اسکویی

جلسات معارف اهل بیت (ع) به همت "کانون فرهنگی مردمی برهان" به صورت ماهانه با حضور اساتید معزز از حوزه های علمیه مشهد و قم برگزار خواهد گردید.
هدف از این جلسات آشنایی هر چه بیشتر با معارف قرآن و اهل بیت (ع)، فارغ از اندیشه های التقاطی می باشد. برای حضور در این جلسات با ما در تماس باشید.

روابط عمومی کانون فرهنگی مردمی برهان