رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » حضور موثر کانون برهان در نمایشگاه کتاب تبریز
›› حضور موثر کانون برهان در نمایشگاه کتاب تبریز
5 آبان 1395 | موضوع: خبرها | 932 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی مردمی برهان ، این کانون با همکاری با موسسه خیریه مستمندان تبریز و انتشارات دلیل ما ، حضور موثری در نمایشگاه کتاب تبریز داشت.

کانون برهان با ارائه طرحی به بخش عظمت قرآن موسسه خیریه مستمندان تبریز، موفق شد در بخش قرآن و عترت نمایشگاه ، در غرفه این موسسه اقدام به برگزاری "مسابقه قرآن بخوان جایزه ببر" برای گروه سنی کودکان با جوایزی برای شرکت کنندگان خردسال و والدین آنها نماید، که این برنامه با استقبال بسیار خوب مخاطبین همراه گردید . از سوی دیگر در جهت نشر معارف اهل بیت(ع)،این کانون با همکاری "انتشارات دلیل ما" اقدام به عرضه کتب معارف اهل بیت (ع) نمود که تلاشی بود بررفع خلاء موجود از باب کتب معارفی در نمایشگاه.

این نمایشگاه از تاریخ 26مهر لغایت 1 آبان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزارگردید.