حضرت علی (ع): برترین عبادت یک چیز میباشد و آن پاکدامنی (عفاف) است.» ثبت نام در سایت
›› سخن مدیر اسفند 94
29 اسفند 1394
سال 1394 را در حالی به پایان میرسانیم که نخستین سال فعالیت دوره چهارم هیات مدیره کانون و هفتمین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان، طبق اهداف آغازین سال، سال تعامل با نهادهای مردمی و دولت محترم در امر فرهنگ بود.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » حضور موثر کانون برهان در نمایشگاه کتاب تبریز
›› حضور موثر کانون برهان در نمایشگاه کتاب تبریز
5 آبان 1395 | موضوع: خبرها | 607 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی مردمی برهان ، این کانون با همکاری با موسسه خیریه مستمندان تبریز و انتشارات دلیل ما ، حضور موثری در نمایشگاه کتاب تبریز داشت.

کانون برهان با ارائه طرحی به بخش عظمت قرآن موسسه خیریه مستمندان تبریز، موفق شد در بخش قرآن و عترت نمایشگاه ، در غرفه این موسسه اقدام به برگزاری "مسابقه قرآن بخوان جایزه ببر" برای گروه سنی کودکان با جوایزی برای شرکت کنندگان خردسال و والدین آنها نماید، که این برنامه با استقبال بسیار خوب مخاطبین همراه گردید . از سوی دیگر در جهت نشر معارف اهل بیت(ع)،این کانون با همکاری "انتشارات دلیل ما" اقدام به عرضه کتب معارف اهل بیت (ع) نمود که تلاشی بود بررفع خلاء موجود از باب کتب معارفی در نمایشگاه.

این نمایشگاه از تاریخ 26مهر لغایت 1 آبان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزارگردید.بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: