رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » حضور موثر کانون برهان در نمایشگاه کتاب تبریز
›› حضور موثر کانون برهان در نمایشگاه کتاب تبریز
5 آبان 1395 | موضوع: خبرها | 1047 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی مردمی برهان ، این کانون با همکاری با موسسه خیریه مستمندان تبریز و انتشارات دلیل ما ، حضور موثری در نمایشگاه کتاب تبریز داشت.

کانون برهان با ارائه طرحی به بخش عظمت قرآن موسسه خیریه مستمندان تبریز، موفق شد در بخش قرآن و عترت نمایشگاه ، در غرفه این موسسه اقدام به برگزاری "مسابقه قرآن بخوان جایزه ببر" برای گروه سنی کودکان با جوایزی برای شرکت کنندگان خردسال و والدین آنها نماید، که این برنامه با استقبال بسیار خوب مخاطبین همراه گردید . از سوی دیگر در جهت نشر معارف اهل بیت(ع)،این کانون با همکاری "انتشارات دلیل ما" اقدام به عرضه کتب معارف اهل بیت (ع) نمود که تلاشی بود بررفع خلاء موجود از باب کتب معارفی در نمایشگاه.

این نمایشگاه از تاریخ 26مهر لغایت 1 آبان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزارگردید.