رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » آغاز به کار هفتمین نشست رؤسای کانونهای فرهنگی، تبلیغی استانها
›› آغاز به کار هفتمین نشست رؤسای کانونهای فرهنگی، تبلیغی استانها
9 اسفند 1396 | موضوع: خبرها | 318 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،هفتمین نشست رؤسای کانونهای فرهنگی، تبلیغی استانها و اولین نشست میان دوره ای مجمع عالی کشوری با دستور جلسه، انتخابات هیات رئیسه صبح ۲۵ بهمن در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تشکیل شده و انتخابات مجمع عالی برای هیئت رییسه در دو سال آینده آن برگزار شد. لازم به ذکر است مدیر کانون فرهنگی و تبلیغی برهان بعنوان نماینده استان آ. شرقی در این جلسه حاضر یودند.

آغاز به کار هفتمین نشست رؤسای کانونهای فرهنگی، تبلیغی استانها

آغاز به کار هفتمین نشست رؤسای کانونهای فرهنگی، تبلیغی استانها

آغاز به کار هفتمین نشست رؤسای کانونهای فرهنگی، تبلیغی استانها

آغاز به کار هفتمین نشست رؤسای کانونهای فرهنگی، تبلیغی استانهابازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: