رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر
20 بهمن 1398
حلقه مفقوده آموزش معارف دینی در جامعه،آموزش این معارف به گروه سنی نوجوان می باشد. این فقدان در خانواده ها با کنارکشیدن والدین از صحنه آموزش و رفع مسئولیت از خود نمودیافته و در فضای آموزشی کشور نیز با عدم به روزرسانی اطلاعات مربیان مربوطه و استفاده از نیروهایی که تایم مطالعاتی آنها کمتر از دانش آموزان است،کاملا آشکارمی باشد.از سوی دیگر مبلیغین مذهبی در سطح محلات از ارتباط با نوجوانان به خاطر تعدد سوالات و یا عدم استعداد در برقرار ارتباط گریزان بوده و سایر مجالس مذهبی موجود نیز راهی غیر از افزایش شعور را درپیش گرفته اند.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » برگزاری سلسه نشست‌های گفتگویی صمیمی بر محور خانواده
›› برگزاری سلسه نشست‌های گفتگویی صمیمی بر محور خانواده
26 فروردین 1397 | موضوع: خبرها | 551 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون برهان، دوره یکم از سلسله نشست‌های گفتگویی صمیمی بر محور خانواده با موضوع مبانی زوج درمانی و خانواده درمانی، در سه جلسه در محل باغ کتاب تبریز برگزار خواهد گردید. این نشست مناسب زوج‌های جوانی که در ده سال اول زندگی می‌باشند، بوده و حضور مشترک زوجین در جلسات الزامی است. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام با شماره تلفن 09372960260 تماس حاصل فرمایند.

زمان: ۱۱ الی ۱۲:۳۰ روزهای جمعه ۷ و ۲۱ اردیبهشت و ۴ خرداد ۱۳۹۷.
مکان: خیابان امام خمینی، نرسیده به آبرسان، جنب پاساژ ونک، باغ کتاب تبریز.

برگزاری سلسه نشست‌های گفتگویی صمیمی بر محور خانواده