رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » برگزاری دوره آموزشی معارف اهل بیت (ع)
›› برگزاری دوره آموزشی معارف اهل بیت (ع)
19 بهمن 1397 | موضوع: خبرها | 163 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون،دوره آموزشی معارف اهل بیت(علیه السلام) در روزهای 10-11-14-15 بهمن 97 مقارن با فاطمیه 1440برای معلمین و معاونین پرورشی نواحی پنجگانه آموزش و پرورش شهر تبریز با حضور اساتید معزز حوزه علمیه قم و موسسه خاتم النبیین(ص)،حجج الاسلام آقایان رضوی و شاهرجبیان در 5سالن به صورت 6ساعت درسی مفید برگزار گردید.

مطالب ارائه شده مقدمه ای برای دوره های شیعه شناسی قلمداد می شد که با استقبال شدید مخاطبین مواجه گردیده و تداوم دوره ها را خواستار شده اند.

کانون برهان کمال تشکر را از اساتید محترم،مخاطبین دوره ها،مسئولین آموزش و پرورش و موسسه خاتم النبیین (ص)و همچنین همیاران کانون را دارد .

گالری عکس دوره معارف اهل بیت (ع) در ناحیه یک تبریز ۹۷
گالری عکس دوره معارف اهل بیت (ع) در ناحیه دو تبریز ۹۷
گالری عکس دوره معارف اهل بیت (ع) در ناحیه سه تبریز ۹۷
گالری عکس دوره معارف اهل بیت (ع) در ناحیه چهار تبریز ۹۷
گالری عکس دوره معارف اهل بیت (ع) در ناحیه پنج تبریز ۹۷