رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر
20 بهمن 1398
حلقه مفقوده آموزش معارف دینی در جامعه،آموزش این معارف به گروه سنی نوجوان می باشد. این فقدان در خانواده ها با کنارکشیدن والدین از صحنه آموزش و رفع مسئولیت از خود نمودیافته و در فضای آموزشی کشور نیز با عدم به روزرسانی اطلاعات مربیان مربوطه و استفاده از نیروهایی که تایم مطالعاتی آنها کمتر از دانش آموزان است،کاملا آشکارمی باشد.از سوی دیگر مبلیغین مذهبی در سطح محلات از ارتباط با نوجوانان به خاطر تعدد سوالات و یا عدم استعداد در برقرار ارتباط گریزان بوده و سایر مجالس مذهبی موجود نیز راهی غیر از افزایش شعور را درپیش گرفته اند.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » برگزاری همایش بهائیت ۲۰۰ سال خشونت، خیانت و خرافه فرقه‌ای
›› برگزاری همایش بهائیت ۲۰۰ سال خشونت، خیانت و خرافه فرقه‌ای
3 آذر 1398 | موضوع: خبرها | 72 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون ، همایش بهائیت200 سال خشونت خیانت و خرافه فرقه ای روز چهارشنبه 29 آبان ماه از ساعت30/8 لغایت30/11 در سالن کنفرانس مجتمع صدرا تبریز برگزارشد. این همایش با مشارکت دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم ، سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی و کانون فرهنگی مردمی برهان برنامه ریزی و با حضور بیش از 300 نفر از اساتید معزز حوزه علمیه و دانشگاه های استان،مسئولین فرهنگی و امنیتی استان،علمای بلاد،معلمین،فعالین فرهنگی و نمایندگان رسانه ها برگزارشد.

سخنرانی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان حجت الاسلام والمسلمین شعبانی آغازگر این برنامه بوده و اساتید محترم حجت الاسلام و المسلمین روزبهانی و دکتر موسوی نژاد سخنران مهمان این همایش از شهر قم بودند که در ادامه برنامه به ایراد سخن پرداختند.پایان بخش همایش نیز ایراد سخن توسط یکی از بهائیان سابق بود که از سال 1372 به آغوش اسلام رجعت نموده بود. نمایشگاهی از کتب مربوط به بهائیت،پوستر و تابلوهای محتوایی ویژه به همراه اقلامی کشف شده توسط نیروهای امنیتی از این فرقه، در سالن همایش به نمایش مخاطبین نیز گذاشته شده بود که با استقبال بسیار مناسبی از طرف مدعوین قرار گرفت. نشست خبری و حضور در جمع طلاب جامعه المصطفی تبریز از برنامه های جانبی این همایش بود.

کانون برهان از تمامی همراهان و همیاران در برگزاری این همایش کمال تشکر را داشته و امید دارد با برگزاری این پیش همایش،شاهد ارائه مقالات از اندیشه ورزان تبریزی به همایش اصلی در شیراز (اسفند ماه 98) برگزار خواهد گردید ،باشد.

پوشش خبری خبرگزاری‌ها:

- خبرگزاری رسا - همایش بهائیت با ۲۰۰ سال خشونت، خیانت و انحراف در تبریز برگزار می شود
- خبرگزاری الکوثر
- مهرنیوز - برگزاری همایش ۲۰۰ سال خشونت و خیانت و خرافه گرایی در تبریز
- مهرنیوز - بهائیت جریان خشونت گراست / ۴۰ عنوان مقاله به همایش رسیده است
- مهرنیوز - ضرورت حفظ هویت و فرهنگ ملت‌ها/ تلاش بهاییت برای ضربه زدن به اسلام
- شبستان - پیش همایش نقد بهائیت در تبریز برگزار می شود
- اعصر تبریز - کثر دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر بهائی بودند
- فارس - اکثر دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر بهائی بودند
- مهرنیوز - ضرورت حفظ هویت و فرهنگ ملت‌ها/ تلاش بهاییت برای ضربه زدن به اسلام
- سازمان تبلیغات اسلامی - ضرورت حفظ هویت و فرهنگ ملت‌ها/ تلاش بهاییت برای ضربه زدن به اسلام
- خبرگزاری حوزه - پیش همایش نقد بهائیت در تبریز برگزار می شود
- تبریز بیدار - گزارش تصویری همایش «بهائیت، ۲۰۰ سال خشونت و خرافه» در تبریز
- باشگاه خبرنگاران جوان - برگزاری همایش بهائیت، خشونت، خیانت و خرافه فرقه‌ای در تبریز
- سازمان تبلیغات اسلامی - گزارش تصویری برگزاری همایش بهائیت۲۰۰ سال خشونت،خیانت،و خرافه فرقه ای در تبریزبازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: