رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » برگزاری مسابقه نقاشی کودک و نوجوان " امام حسین (ع) الگوی سردار سلیمانی " در ماه محرم و صفر
›› برگزاری مسابقه نقاشی کودک و نوجوان " امام حسین (ع) الگوی سردار سلیمانی " در ماه محرم و صفر
19 مهر 1399 | موضوع: خبرها | 410 بازدید | 0 دیدگاه

برگزاری مسابقه نقاشی کودک و نوجوان " امام حسین ( ع ) الگوی سردار سلیمانی " در ماه محرم و صفر ۱۴۴۲ و در دو گروه زیر ۸ سال و ۸ الی ۱۴ سال توسط کانون فرهنگی و تبلیغی برهان اجرا گردید.
این برنامه با همکاری آموزش و پرورش استان آ. شرقی - کانون پرورش فکری استان آ. شرقی و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی استان آ . شرقی برگزار و بعد از داوری آثار از برگزیدگان طرح در دو گروه کودک و نوجوان تقدیر معنوی و مادی خواهد گردید.

برگزاری مسابقه نقاشی کودک و نوجوان " امام حسین (ع) الگوی سردار سلیمانی " در ماه محرم و صفربازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: