حضرت علی (ع): برترین عبادت یک چیز میباشد و آن پاکدامنی (عفاف) است.» ثبت نام در سایت
›› سخن مدیر اسفند 94
29 اسفند 1394
سال 1394 را در حالی به پایان میرسانیم که نخستین سال فعالیت دوره چهارم هیات مدیره کانون و هفتمین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان، طبق اهداف آغازین سال، سال تعامل با نهادهای مردمی و دولت محترم در امر فرهنگ بود.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » کانون برهان و شیوه های موثر تبلیغی در سال ۹۰
›› کانون برهان و شیوه های موثر تبلیغی در سال ۹۰
3 اسفند 1389 | موضوع: خبرها | 2676 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی مردمی برهان همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت پیامبر خاتم(ص) و صادق آل محمد(ع) نخستین جلسه هم اندیشی اعضای کانون با حضور اعضای دائم،موقت ،افتخاری و تعدادی از همکاران کانون برهان برگزار گردید.

 

در این جلسه که بیش از ۱۵۰دقیقه به طول انجامید، بعد از ارائه گزارش مدیر کانون و مسئولین کمیته های سه گانه کانون از عملکرد سال ۱۳۸۹، اعضاء در باب شیوه های تبلیغی کانون در سال ۱۳۹۰به تبادل نظر پرداخته و پیشنهادهای خود را جهت ارائه به هیات مدیره مطرح نمودند .

 

هماهنگ سازی برنامه های فرهنگی و تبلیغی کانون با نیازهای موجود جامعه ، سرمایه گذاری بیشتر بر روی نسل جوان و نوجوان، فعالیت افزون تر اتاق فکر در جهت بالندگی هرچه بیشتر برنامه ها ، ایجاد هماهنگی با رابطین کانون در اقصاء نقاط استان و کشوری اسلامی جهت اجرای برنامه های نوین با گستره کشوری از جمله اهم مباحث مورد بحث در این جلسه بوده است .

 

در پایان این جلسه گزارش نخستین جلسه هم اندیشی اعضای کانون به صورت مکتوب در اختیار هیات مدیره کانون ، جهت بهره برداری در برنامه ریزی های سال ۱۳۹۰قرار گرفت.
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: