رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » کانون برهان و شیوه های موثر تبلیغی در سال ۹۰
›› کانون برهان و شیوه های موثر تبلیغی در سال ۹۰
3 اسفند 1389 | موضوع: خبرها | 2939 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی مردمی برهان همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت پیامبر خاتم(ص) و صادق آل محمد(ع) نخستین جلسه هم اندیشی اعضای کانون با حضور اعضای دائم،موقت ،افتخاری و تعدادی از همکاران کانون برهان برگزار گردید.

 

در این جلسه که بیش از ۱۵۰دقیقه به طول انجامید، بعد از ارائه گزارش مدیر کانون و مسئولین کمیته های سه گانه کانون از عملکرد سال ۱۳۸۹، اعضاء در باب شیوه های تبلیغی کانون در سال ۱۳۹۰به تبادل نظر پرداخته و پیشنهادهای خود را جهت ارائه به هیات مدیره مطرح نمودند .

 

هماهنگ سازی برنامه های فرهنگی و تبلیغی کانون با نیازهای موجود جامعه ، سرمایه گذاری بیشتر بر روی نسل جوان و نوجوان، فعالیت افزون تر اتاق فکر در جهت بالندگی هرچه بیشتر برنامه ها ، ایجاد هماهنگی با رابطین کانون در اقصاء نقاط استان و کشوری اسلامی جهت اجرای برنامه های نوین با گستره کشوری از جمله اهم مباحث مورد بحث در این جلسه بوده است .

 

در پایان این جلسه گزارش نخستین جلسه هم اندیشی اعضای کانون به صورت مکتوب در اختیار هیات مدیره کانون ، جهت بهره برداری در برنامه ریزی های سال ۱۳۹۰قرار گرفت.
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: