رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » تشکیل نخستین جلسه هم اندیشی اعضای کانون
›› تشکیل نخستین جلسه هم اندیشی اعضای کانون
16 بهمن 1389 | موضوع: خبرها | 3198 بازدید | 0 دیدگاه

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی مردمی برهان نخستین جلسه هم اندیشی اعضای کانون به شرح زیر در روز ولادت باسعادت حضرت نبی خاتم (ص) و حضرت صادق آل محمد(ع) تشکیل خواهد شد:

 

موضوع جلسه: کانون برهان و شیوه های موثر تبلیغی در سال۱۳۹۰
زمان : روز دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۹ از ساعت ۱۹ الی ۲۱:۳۰
شرکت کنندگان: تمامی اعضای دائم،موقت و افتخاری کانون
برنامه جلسه: ارائه گزارش مدیر و مسئولین کمیته های ۳گانه کانون در باب برنامه های گذشته – بحث آزاد ۵نفر از اعضای کانون در باب کانون – بحث تمامی اعضاء در باب موضوع جلسه

 

تذکر: اعضای داوطلب برای بحث آزاد و ارائه نظر در باب کانون بایستی تا ۴۸ساعت قبل از آغاز جلسه نام خود را به شماره ۰۹۳۷۲۹۶۰۲۶۰پیامک نمایند (اولویت با اعلام آمادگی سریعتر خواهد بود)