حضرت علی (ع): برترین عبادت یک چیز میباشد و آن پاکدامنی (عفاف) است.» ثبت نام در سایت
›› سخن مدیر اسفند 94
29 اسفند 1394
سال 1394 را در حالی به پایان میرسانیم که نخستین سال فعالیت دوره چهارم هیات مدیره کانون و هفتمین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان، طبق اهداف آغازین سال، سال تعامل با نهادهای مردمی و دولت محترم در امر فرهنگ بود.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » آغاز سومین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان
›› آغاز سومین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان
7 دی 1389 | موضوع: خبرها | 2935 بازدید | 0 دیدگاه

کانون فرهنگی مردمی برهان نهم دیماه، سومین سال فعالیت خویش را آغاز می‌نماید.

 

این کانون که در ۹دیماه سال ۱۳۸۷در سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی به ثبت رسیده است در مدت دو سال فعالیت، با برگزاری برنامه‌های ثابت و مقطعی توانسته است قدم‌هایی در راستای گسترش فرهنگ مذهبی در سطح جامعه بردارد.

 

علاوه بر جلسات هفتگی ثابت کانون، طرح‌های ایستگاه تولی، برکه تعالی و سلام عاشورا به عنوان برنامه‌های کانون در گستره مخاطب شهری درشهر تبریز و طرح سایت بیعت با گستره کشوری و فرامرزی از جمله برنامه‌های کانون فرهنگی مردمی برهان در طول دو سال گذشته بوده است. سایت اطلاع رسانی کانون نیز به عنوان یکی از قوی‌ترین سایت‌های نهادهای فرهنگی هم تراز به فعالیت پرداخته و بهانه‌ای بوده است برای گسترش ارتباطات بین مخاطبین این کانون.

 

تلاش در راه اعتلا و گسترش شیوه‌های جدید تبلیغی و ترویج مذهب در بین اقشار مختلف گروهای جامعه از مشخصه‌های بارز فعالیت این کانون در دو سال گذشته بوده است که می‌تواند رهگشای طرح‌های موفقتری در آینده نیز باشد.
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: