رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است
23 اسفند 1399
سال بهت انگیز کرونایی در حال اتمام است.سالی که تمامی فعالین فرهنگی را در شوک فرو برده و فعالیت های فرهنگی مذهبی را به اغما برد.سالی که ماهها طول کشید تا یادبگیریم که چگونه بایستی در فضای غیرحضوری و فضایی مملو از ترس و محدودیت فعالیت کرده و وظایف تبلیغی خویش را عملیاتی نماییم.آن بلایی که کرونا برسر فضای فرهنگی و مذهبی کشور آورد،به این زودی ها جبران نشده و سالها طول خواهد کشید تا به نقطه آغازین کرونا بازگردیم. مثال در باب این ادعا بسیار است و اما هدف دلسردکردن جامعه فرهنگی با بیان این مثال ها نیست.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » آغاز سومین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان
›› آغاز سومین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان
7 دی 1389 | موضوع: خبرها | 3342 بازدید | 0 دیدگاه

کانون فرهنگی مردمی برهان نهم دیماه، سومین سال فعالیت خویش را آغاز می‌نماید.

 

این کانون که در ۹دیماه سال ۱۳۸۷در سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی به ثبت رسیده است در مدت دو سال فعالیت، با برگزاری برنامه‌های ثابت و مقطعی توانسته است قدم‌هایی در راستای گسترش فرهنگ مذهبی در سطح جامعه بردارد.

 

علاوه بر جلسات هفتگی ثابت کانون، طرح‌های ایستگاه تولی، برکه تعالی و سلام عاشورا به عنوان برنامه‌های کانون در گستره مخاطب شهری درشهر تبریز و طرح سایت بیعت با گستره کشوری و فرامرزی از جمله برنامه‌های کانون فرهنگی مردمی برهان در طول دو سال گذشته بوده است. سایت اطلاع رسانی کانون نیز به عنوان یکی از قوی‌ترین سایت‌های نهادهای فرهنگی هم تراز به فعالیت پرداخته و بهانه‌ای بوده است برای گسترش ارتباطات بین مخاطبین این کانون.

 

تلاش در راه اعتلا و گسترش شیوه‌های جدید تبلیغی و ترویج مذهب در بین اقشار مختلف گروهای جامعه از مشخصه‌های بارز فعالیت این کانون در دو سال گذشته بوده است که می‌تواند رهگشای طرح‌های موفقتری در آینده نیز باشد.
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: