رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » آغاز سومین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان
›› آغاز سومین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان
7 دی 1389 | موضوع: خبرها | 3236 بازدید | 0 دیدگاه

کانون فرهنگی مردمی برهان نهم دیماه، سومین سال فعالیت خویش را آغاز می‌نماید.

 

این کانون که در ۹دیماه سال ۱۳۸۷در سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی به ثبت رسیده است در مدت دو سال فعالیت، با برگزاری برنامه‌های ثابت و مقطعی توانسته است قدم‌هایی در راستای گسترش فرهنگ مذهبی در سطح جامعه بردارد.

 

علاوه بر جلسات هفتگی ثابت کانون، طرح‌های ایستگاه تولی، برکه تعالی و سلام عاشورا به عنوان برنامه‌های کانون در گستره مخاطب شهری درشهر تبریز و طرح سایت بیعت با گستره کشوری و فرامرزی از جمله برنامه‌های کانون فرهنگی مردمی برهان در طول دو سال گذشته بوده است. سایت اطلاع رسانی کانون نیز به عنوان یکی از قوی‌ترین سایت‌های نهادهای فرهنگی هم تراز به فعالیت پرداخته و بهانه‌ای بوده است برای گسترش ارتباطات بین مخاطبین این کانون.

 

تلاش در راه اعتلا و گسترش شیوه‌های جدید تبلیغی و ترویج مذهب در بین اقشار مختلف گروهای جامعه از مشخصه‌های بارز فعالیت این کانون در دو سال گذشته بوده است که می‌تواند رهگشای طرح‌های موفقتری در آینده نیز باشد.
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: