حضرت علی (ع): برترین عبادت یک چیز میباشد و آن پاکدامنی (عفاف) است.» ثبت نام در سایت
›› سخن مدیر اسفند 94
29 اسفند 1394
سال 1394 را در حالی به پایان میرسانیم که نخستین سال فعالیت دوره چهارم هیات مدیره کانون و هفتمین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان، طبق اهداف آغازین سال، سال تعامل با نهادهای مردمی و دولت محترم در امر فرهنگ بود.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » رونمایی سایت بیعت در بیت نماینده ولی فقیه+گزارش تصویری
›› رونمایی سایت بیعت در بیت نماینده ولی فقیه+گزارش تصویری
4 آذر 1389 | موضوع: خبرها | 2757 بازدید | 0 دیدگاه

همزمان با عیدالله الاکبر سایت بیعت توسط نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی تبلیغی برهان ، سایت بیعت که با هدف فراهم سازی شرایط تجدید مومنین با اهل بیت (ع) به نشانی www.beyat.ir طراحی شده است صبح روز غدیر (۴آذرماه) در بیت نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی توسط حضرت آیت الله العظمی مجتهد شبستری رونمایی شد .

در این مراسم بعد از ارائه گزارش در باب سایت بیعت توسط هیات مدیره کانون فرهنگی تبلیغی برهان خدمت امام جمعه محترم تبریز ، آیت الله مجتهد شبستری با کلیک نمودن کلید تجدید عهد از سایت رونمایی نمودند .

ایشان ضمن تبریک عید ولایت ، به شیوه بیعت مردم با امیرالمومنین در غدیر سال ۱۰هجری قمری اشاره نموده و عدم استواری برخی در عهد خویش را مایه تاسف خواندند.

حضرت آیه الله مجتهد شبستری ضمن تقدیر از مردم غیور ایران از جهت پایبندی به اصل ولایت و عدم نقض عهد ، بیان جمله "الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین " را شعاری صوری ندانسته و آن را شعوری واقعی قلمداد نموده و افزودند: مردم دریافته اند که بایستی به حبل ولایت متمسک شده و سعادت دنیا و آخرت حاصل نخواهد شد مگر با تبعیت از مقام شامخ ولایت.

عضو مجمع جهانی اهل بیت ضمن تبریک افتتاح این سایت اظهار داشتند : امیدواریم این سایت ضمن فعالیت در طول سال، به مرکزی برای پخش و نشر انوار ولایت و مسائل مربوط به امامت بدل گردد.

شایان ذکر است سایت ۷ زبانه بیعت از ۴ الی۶ آذرماه همانند واقعه غدیر سال ۱۰هجری قمری شرایط تجدید عهدمومنین با اهل بیت (ع) را فراهم خواهد نمود .


+ گزارش تصویری
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: