رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » رونمایی از سایت بیعت در بیت نماینده ولی فقیه در استان
›› رونمایی از سایت بیعت در بیت نماینده ولی فقیه در استان
2 آذر 1389 | موضوع: خبرها | 3277 بازدید | 0 دیدگاه

مدیر کانون فرهنگی تبلیغی برهان گفت : سایت بیعت در روز ۴آذرماه در بیت حضرت آیت ا... مجتهد شبستری رونمایی خواهد شد .

 

وی افزود افزود : سایت بیعت به نشانی www.beyat.ir که در روزهای ۱۸الی ۲۰ذی الحجه(۴ الی ۶ آذرماه۱۳۸۹) اقدام به فراهم نمودن شرایط تجدید عهد محبین اهل بیت (ع) خواهد نمود, صبح روز عیدا...الاکبر در بیت نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی توسط معظم له رونمایی و آغاز بکار کرد .

 

مدیرکانون فرهنگی تبلیغی برهان سایت بیعت را تلاشی در راستای معرفی هرچه بیشتر واقعه غدیر به جامعه دانسته و گفت: متن تجدید عهد عینا همان متنی می باشد که پیامبر اکرم (ص) با آن اقدام به اخذ بیعت برای حضرت علی(ع) و ائمه معصومین (ع) در روز غدیر سال۱۰هجری قمری نموده است و آشنایی با مفاد عهد بین مومنین و اهل بیت(ع) از جمله اهداف این طرح خواهد بود .
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: