حضرت علی (ع): برترین عبادت یک چیز میباشد و آن پاکدامنی (عفاف) است.» ثبت نام در سایت
›› سخن مدیر اسفند 94
29 اسفند 1394
سال 1394 را در حالی به پایان میرسانیم که نخستین سال فعالیت دوره چهارم هیات مدیره کانون و هفتمین سال فعالیت کانون فرهنگی مردمی برهان، طبق اهداف آغازین سال، سال تعامل با نهادهای مردمی و دولت محترم در امر فرهنگ بود.
متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » همزمان با عید الله الاکبر : سایت بیعت رونمایی می شود
›› همزمان با عید الله الاکبر : سایت بیعت رونمایی می شود
28 آبان 1389 | موضوع: خبرها | 2984 بازدید | 0 دیدگاه

مدیر کانون فرهنگی تبلیغی برهان گفت : برای اولین بار در فضای مجازی به صورت نمادین در سراسر کشور شیعیان و محبین اهل بیت می توانند تجدید عهد و پیمان دوباره داشته باشند.

 

عبدل زاده افزود :کانون فرهنگی تبلیغی برهان با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی اقدام به طراحی سایت بیعت به نشانی www.beyat.ir نموده است که این سایت در روز عیدالله الاکبر مصادف با ۴ آذر ۱۳۸۹ رونمایی خواهد شد .

 

مدیرکانون فرهنگی تبلیغی برهان با اشاره به زمان فعالیت این سایت گفت : سایت بیعت در روزهای ۱۸الی ۲۰ذی الحجه (۴ الی ۶ آذرماه۱۳۸۹) اقدام به اخذ تجدید عهد از مومنین مراجعه کننده به سایت نموده و گستره فعالیت آن در سراسر کشور می باشد .

 

عبدل زاده افزود : این سایت که به صورت چند زبانه طراحی شده است می تواند مرزهای مملکت اسلامی را در نوردیده و پیام غدیر را به همه مومنین جهان برساند .

 

مدیرکانون برهان ضمن اشاره به شیوه بهره گیری از این سایت توسط مخاطبین گفت: مخاطبین این سایت دقیقا با همان متنی که پیامبر در۱۸ذی الحجه سال ۱۰هجری قمری اقدام به اخذ بیعت از مردم نموده است در صورت تمایل دکمه تجدید عهد را کلیک نموده و موفق به تجدید عهد خواهند گردید .

 

مدیرکانون فرهنگی تبلیغی برهان افزود : بعد از تجدید عهد برای مخاطبین هدایای الکترونیکی نیز در نظر گرفته شده است .

 

عبدل زاده با اشاره به زبانهای ۷گانه سایت شامل: فارسی,عربی,ترکی,انگلیسی,آلمانی,اسپانیایی و فرانسوی متذکر شد : این سایت فقط درسه روز ۱۸الی ۲۰ذی الحجه همانند واقعه غدیر سال ۱۰هجری اقدام به تجدید عهد خواهد نمود .

وی در پایان اظهار امیدواری کرد این سایت قدمی در راه شناساندن معارف عظیم واقعه غدیر به عنوان عظیم ترین عید الهی محسوب شده و موفق به جذب مخاطبین علاقمند از اقصاء نقاط دنیا گردد.
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: