رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » سری اول جلسات سلمان فارسی(ره) به پایان رسید
›› سری اول جلسات سلمان فارسی(ره) به پایان رسید
2 آبان 1389 | موضوع: خبرها | 2826 بازدید | 0 دیدگاه

سری نخست جلسات سلمان فارسی (ره) با موضوع رساله حقوق امام سجاد (علیه السلام) بعد از یكسال برگزاری هفتگی منظم به پایان رسید. این سری جلسات كه از تاریخ ۸ آبان ۸۸ همزمان با ولادت با سعادت حضرت امام رضا (علیه السلام) آغاز شده بود روزهای یكشنبه منعقد شده و در تاریخ۲ آبان ۸۹ با بررسی آخر حق از رساله حقوق به پایان رسید.


سری دوم جلسات سلمان فارسی(ره) از یكشنبه آینده ۹ آبان ۸۹ با موضوع جدید آغاز خواهد گردید .


كمیته اجرایی كانون فرهنگی مردمی برهان از تمامی اساتید و حاضران در سری اول جلسات سلمان فارسی (ره) كمال تشكر را بعمل آورده و اجر افزون برای این عزیزان از خداوند متعال خواستار است .