رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر
20 بهمن 1398
حلقه مفقوده آموزش معارف دینی در جامعه،آموزش این معارف به گروه سنی نوجوان می باشد. این فقدان در خانواده ها با کنارکشیدن والدین از صحنه آموزش و رفع مسئولیت از خود نمودیافته و در فضای آموزشی کشور نیز با عدم به روزرسانی اطلاعات مربیان مربوطه و استفاده از نیروهایی که تایم مطالعاتی آنها کمتر از دانش آموزان است،کاملا آشکارمی باشد.از سوی دیگر مبلیغین مذهبی در سطح محلات از ارتباط با نوجوانان به خاطر تعدد سوالات و یا عدم استعداد در برقرار ارتباط گریزان بوده و سایر مجالس مذهبی موجود نیز راهی غیر از افزایش شعور را درپیش گرفته اند.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » فراخوان تشکیل گروه سرود نوجوانان برهان
›› فراخوان تشکیل گروه سرود نوجوانان برهان
14 مرداد 1389 | موضوع: خبرها | 2429 بازدید | 0 دیدگاه

کانون فرهنگی مردمی برهان درنظر دارد گروه سرود نوجوانان برهان را زیرنظر اساتید مجرب بعد از انجام تست صدا تشکیل دهد . لذا از والدین محترم علاقمند ، دعوت بعمل می آید رضایتشان از حضور فرزندان خود را که دارای شرایط زیر باشند به اطلاع کانون برسانند .

شرایط حضور در تست عضویت : پسران مشغول به تحصیل درمقطع پنجم ابتدایی و یا اول راهنمایی با معدل بالای ۱۸ ساکن شهر تبریز .

علاقمندان برای حضور در تست می توانند تا پایان مرداد ماه ، نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۰۹۳۷۲۹۶۰۲۶۰پیامک نموده و درخواست آدرس نمایند.

کمیته اجرایی کانون فرهنگی مردمی برهان