رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر
20 بهمن 1398
حلقه مفقوده آموزش معارف دینی در جامعه،آموزش این معارف به گروه سنی نوجوان می باشد. این فقدان در خانواده ها با کنارکشیدن والدین از صحنه آموزش و رفع مسئولیت از خود نمودیافته و در فضای آموزشی کشور نیز با عدم به روزرسانی اطلاعات مربیان مربوطه و استفاده از نیروهایی که تایم مطالعاتی آنها کمتر از دانش آموزان است،کاملا آشکارمی باشد.از سوی دیگر مبلیغین مذهبی در سطح محلات از ارتباط با نوجوانان به خاطر تعدد سوالات و یا عدم استعداد در برقرار ارتباط گریزان بوده و سایر مجالس مذهبی موجود نیز راهی غیر از افزایش شعور را درپیش گرفته اند.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » لبخند رضایت بر لبان بازرسین سازمان تبلیغات اسلامی نقش بست
›› لبخند رضایت بر لبان بازرسین سازمان تبلیغات اسلامی نقش بست
4 مرداد 1389 | موضوع: خبرها | 3114 بازدید | 0 دیدگاه

بازدید بازرسین محترم سازمان تبلیغات اسلامی از کانون فرهنگی مردمی برهان یکشنبه سوم مرداد ۸۹ از ساعت ۶/۳۰ عصر به مدت یک و نیم ساعت در دفتر کانون برگزار گردید .


در این جلسه صمیمی و فشرده که آقایان حاج آقای رهنمایی، جعفرزاده و سیروس به عنوان بازرسین سازمان تبلیغات اسلامی مرکز تهران و آقای دکتر فتح الله زاده به عنوان ریاست بخش نهاد ها و تشکلهای مردمی سازمان استان آذربایجان شرقی حضور یافته بودند ، هیات مدیره کانون ضمن ارائه گزارش کامل از کمیته های کانون و برنامه های اجرا شده در یک و نیم سال گذشته به بیان چشم انداز آینده کانون پرداخته و ضمن تشکر و قدردانی از اعتماد و اطمینان موجود بین کانون و سازمان ، حمایت معنوی و مادی افزونتر از طرح های کانون را مورد تاکید قراردادند .

 

مسئولین محترم سازمان نیز ضمن ارائه رهنمودهای لازم ، برای همکاری بیشتر اعلام آمادگی نمودند . این جلسه در ساعت ۸ عصر به پایان رسید.

 

+ گزارش تصویری