رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر
20 بهمن 1398
حلقه مفقوده آموزش معارف دینی در جامعه،آموزش این معارف به گروه سنی نوجوان می باشد. این فقدان در خانواده ها با کنارکشیدن والدین از صحنه آموزش و رفع مسئولیت از خود نمودیافته و در فضای آموزشی کشور نیز با عدم به روزرسانی اطلاعات مربیان مربوطه و استفاده از نیروهایی که تایم مطالعاتی آنها کمتر از دانش آموزان است،کاملا آشکارمی باشد.از سوی دیگر مبلیغین مذهبی در سطح محلات از ارتباط با نوجوانان به خاطر تعدد سوالات و یا عدم استعداد در برقرار ارتباط گریزان بوده و سایر مجالس مذهبی موجود نیز راهی غیر از افزایش شعور را درپیش گرفته اند.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » خبرها » رونمایی رسمی سایت کانون
›› رونمایی رسمی سایت کانون
18 تیر 1389 | موضوع: خبرها | 2913 بازدید | 0 دیدگاه

سرانجام پس از تلاشهای شبانه روزی و الطاف کریمه حضرت ولیعصر (عج) سایت روابط عمومی کانون فرهنگی مردمی برهان همزمان با بعثت پیامبر (ص) رونمایی شد. این سایت که با بهره گیری از جدیدترین متدها و استانداردهای طراحی و برنامه نویسی آماده شده است سایتی پویا و به روز خواهد بود که وظیفه انعکاس اخبار و برنامه های کانون را به عنوان بولتن روابط عمومی بر عهده خواهد داشت.
در طراحی سایت سعی شده است از رابط بصری کاربر پسند و در عین حال هسته‌ای کارآمد استفاده شود تا بازدیدکنندگان و اعضاء همیشگی کانون که اصلی ترین مخاطب سایت هستند دچار خستگی و تکرار نشوند.
لازمه یک سایت که مقرر است به عنوان رابط اعضاء و کانون عمل کند تبادل نظرات و ایده ها و افکار است که این امر در دنیای مجازی مستلزم وجود ابزارهایی از طریق اینترنت و راههای ارتباطی است. ایمیل بعنوان اصلی ترین راه ارتباطی در دنیای مجازی نقش ویژه ای دارد. اغلب فرم هایی که در این سایت از طرف شما تکمیل خواهند شد نیازمند وارد کردن آدرس ایمیل معتبر است تا ارتباط ما با شما از طریق ایمیل ادامه یابد. بنابراین قبل از هر اقدامی در این سایت اگر ایمیلی ندارید یا کار با آن را فرا نگرفته اید بهتر است دست بکار شوید.
این سایت در ابتدای راه است و بدیهی است هر چیزی در ابتدا نقص ها و کمبودهایی خواهد داشت. از این رو از شما عزیزان دعوت می کنیم با ارائه پیشنهادات و نظرات خود ما را در پیشبرد اهداف سایت و کانون برهان همراهی کنید.
با تشکر - کمیته اداری کانون برهان - گروه IT
============================
سایت کانون از طریق ۴ آدرس زیر قابل دسترسی است:
www.kanoon-borhan.com
www.kanoon-borhan.net
www.kanoon-borhan.org
www.kanoon-borhan.ir
============================
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: