رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397
کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » وبلاگ » سخن مدیر
›› سخن مدیر
21 فروردین 1394 | موضوع: وبلاگ | 2446 بازدید | 0 دیدگاه

اول سلام.

دوره چهارم هیات مدیره کانون فرهنگی مردمی برهان،در حالی آغاز میشود که تلاشهای شش سال گذشته راهی هموار برای فعالیت های فرهنگی مذهبی کانون پیش رونهاده و نهادهای تاثیرگذار در شهر و استان با شناخت کامل از این کانون و اهداف و برنامه های آن،چراغ سبز اعتماد را برای این نهاد مردمی افروخته اند . سال همدلی و همزبانی دولت و ملت بهانه ای است که سال جاری را بدل به سال تعامل بین نهادهای مردمی و دولت محترم در امر فرهنگ نموده و از تمامی ظرفیت های ممکن برای رشد و تعالی بهره جوییم.

مدیریت کانون برهان در دوره جدید،خواستار به ثمر نشاندن تمامی اندوخته های اعتباری گذشته و تعامل بیشتر با نهادهای مسئول در اجرای برنامه های تاثیرگذار مذهبی و فرهنگی در شهرو استان می باشد که این امر میسر نخواهد شد مگر با همراهی اعضای محترم و تمامی صاحبان فکر و اندیشه که طالب همکاری و همیاری کانون در این زمینه باشند.

چشم انتظار الطاف شما از باب طرح و پیشنهاد و انتقاد و نظر هستیم.

مدیریت کانون فرهنگی مردمی برهانبازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: