رسول اکرم (ص): مورد نفرین است هر کس پس از من به فاطمه علیها السلام دخترم ستم کند و حقش را غصب نماید و او را بکشد (بحار،ج 73،ص 354)

›› سخن مدیر
20 بهمن 1398
حلقه مفقوده آموزش معارف دینی در جامعه،آموزش این معارف به گروه سنی نوجوان می باشد. این فقدان در خانواده ها با کنارکشیدن والدین از صحنه آموزش و رفع مسئولیت از خود نمودیافته و در فضای آموزشی کشور نیز با عدم به روزرسانی اطلاعات مربیان مربوطه و استفاده از نیروهایی که تایم مطالعاتی آنها کمتر از دانش آموزان است،کاملا آشکارمی باشد.از سوی دیگر مبلیغین مذهبی در سطح محلات از ارتباط با نوجوانان به خاطر تعدد سوالات و یا عدم استعداد در برقرار ارتباط گریزان بوده و سایر مجالس مذهبی موجود نیز راهی غیر از افزایش شعور را درپیش گرفته اند.متن کامل را بخوانید

کانون برهان » وبلاگ » سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
›› سخن مدیر: فاطمیه ۱۴۴۰
6 بهمن 1397 | موضوع: وبلاگ | 205 بازدید | 0 دیدگاه

کانون برهان از روز تاسیس خود دو مناسبت غدیر و فاطمیه را به صورت ویژه ای پاس داشته است . غدیر نمایه تکمیل دین است و فاطمیه چراغ راه دینداری . تاریخ مملو از تلاش ها و زحمات فراوان آشکار و پنهانی است که برای ماندگاری این دو رویداد بزرگ اعتقادی از طرف محبین اهل بیت(ع) انجام شده اند و بر هر شیعه و محب اهل بیت(ع) فرض است که عزم را جزم نموده و گام در راه خدمت به اهل بیت (ع) با محوریت این دو مناسبت نهد . کانون نیز سعی می کند جزو این مجاهدین باشد.

از سوی دیگر کانون برهان همیشه با شعار اجرای برنامه های جریان ساز برای گروه های مولد و برنامه های به روز ، پیش رفته و سعی نموده است که دانه بکارد برای برآمدن اشجار.

فاطمیه 1440نیز موعد تلاش کانون و اعضایش می باشد . آنجا که می خواهند برای معلمین فعال آموزش و پرورش دوره آموزشی معارف برگزارکنند تا داشته ها تکانی خورده و کژی ها غربال گردند. دوره آموزشی معارف اهل بیت(ع) برای اولین بار در تبریز برای 1000معلم برگزار خواهد شد تا خون معارف اهل بیت(ع) در رگهای نظام آموزشی جریانی تازه یافته و آینده سازان مملکت را در مقابل جریان های انحرافی تا حدی واکسینه نماید.

همچنین کانون برآن است تا منتخبی از جملات کلیدی خطبه فدکیه حضرت صدیقه طاهره(س) را در همایشی به قلم اساتید خوشنویس تبریز به کتابت بسپارد ، تا هنر جلوه ای فاطمی یافته و لوح ها برای سالهای سال نوازشگر چشم های عبرت بین باشند.

کانون برهان محفلی است برای تجمیع قلوب همه مومنین علاقمند به خدمت به اهل بیت(ع).
چشم به راه مجاهدین صراط مستقیم الهی هستیم .

مدیریت کانون فرهنگی مردمی برهانبازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاه‌ها: